Buradasınız
Home > Genel > Karadeniz Müziği’nin Sevilen ismi “HEREM” den yeni single çalışması…

Karadeniz Müziği’nin Sevilen ismi “HEREM” den yeni single çalışması…

Karadeniz Müziğin’de her geçen gün adından daha çok söz ettirmeyi başaran ve Sevenleri tarafından Kral ünvanını alan HEREM’den yeni single…

“ŞEYTAN GÖRSÜN YÜZÜNÜ ”

karadeniz-muziginin-sevilen-ismi-herem-den-yeni-single-calismasi-2

Müzik dünyasına 2006 yılında “UZAKTAN KUMANDA” adlı albümü ile “Merhaba” diyen ve bu albümle birçok başarıya imza atan HEREM, “2019 Haziran ayın da çıkardığı ” FENOMEN ” Eseriyle sevenlerine yeniden merhaba dedi. Bir Hafta gibi kısa bir sürede milyonlara ulaştı ve sevenlerinden tam not aldı.

Karadeniz Müziğin’de her geçen gün adından daha çok söz ettirmeyi başaran ve Sevenleri tarafından Kral ünvanını alan HEREM, Bugün’e kadar yaptığı albümlerinde yorumladığı eserlerin yanı sıra, buğulu sesi ve yakışıklılığı ile de dikkat çekmişti. “UZAKTAN KUMANDA” isimli albümün den sonra çıkardığı yeni albümlerinde kendi söz ve bestelerine de yer veren sanatçı, Yeni Çıkardığı “FENOMEN ile günümüzdeki sosyal medya kullanımına fenomenliğe mizahi bir yaklaşım ile dikkat çekerken çok ta beğeni aldı ve “ŞEYTAN GÖRSÜN YÜZÜNÜ ” Eseriyle de bütün yaralı yüreklere dokundu. Bu çalışma ile kısa sürede müzik sektöründe büyük bir yükselişe ulaştı.

Çıktığı TV programları ve görsel şovları ile başarısına başarı katan sanatçı şimdi ” ŞEYTAN GÖRSÜN YÜZÜNÜ Eseriyle yeni bir başarıya imza atmak üzere.

BORDO MÜZİK etiketi ile müzik severlerle buluşan HEREM ” FENOMEN ” ve Henüz raflardaki yerini almadan müzik sektöründe konuşulmaya başlanan “ŞEYTAN GÖRSÜN YÜZÜNÜ Kliplerini Birçok başarılı klibin yönetmenliğini üstlenen FERİT ÇETİNKAYA ’ ile gerçekleştiren HEREM, başarılı iki çalışma ile dikkatleri çekmeyi başardı.

HEREM yeni beste çalışmalarına hızla devam etmektedir.

 

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

Yukarı