Buradasınız
Home > Genel > İSMAİL KÜÇÜKKAYA’DAN MUHTEŞEM SEZON FİNALİ “ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILAR”

İSMAİL KÜÇÜKKAYA’DAN MUHTEŞEM SEZON FİNALİ “ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILAR”

Fox Tv’nin reyting rekorları kıran, Çalar Saat programının, sezon finalini dev proje “ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILAR” ile yaptı.

 

 

İsmail Küçükkaya 10 aylık maratonun sezon finalini, Türk Müziği Sanatçısı Melihat Gülses ve Türk Operasının Ünlü ismi Hakan Aysev ile yaptı.

ismail-kucukkayadan-muhtesem-sezon-finali-ataturkun-sevdigi-sarkilar-2

Programda canlı performans sergileyen  sanatçılar büyük övgü aldı.

“Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar” projesinde yer alan şarkılardan  eserlerden “Fikrimin İnce Gülü”, Bülbülüm Altın Kafeste, Manastırın Ortasında Var Bir Havuz, Hoşgelişler Ola Mustafa Kemal Paşa,Yemen Türküsü Havada Bulut Yok ve Kırmızı Gülün Ali Var’ı canlı yayında seslendirdiler.

ismail-kucukkayadan-muhtesem-sezon-finali-ataturkun-sevdigi-sarkilar-3

İsmail Küçükkaya’nında canlı yayında şarkılara eşlik etmesi gözden kaçmadı. Yeni sezonda’da ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILAR” projesine yer vereceğini, zaman zaman projede yer alam eserlere yer vereceğini ifade etti. Hatta ” yazın bu benim ödevim olsun” dedi.

Sosyal medya’da yapılan yorumlarda herkes programı gözleri yaşlı olarak izlediğini söyledi.

ismail-kucukkayadan-muhtesem-sezon-finali-ataturkun-sevdigi-sarkilar-4

Proje verdikleri destekten dolayı, başta İsmail Küçükkaya ve ekibi olmak üzere, tüm Fox Tv ailesine çok teşekkür ediyoruz. Bordo Müzik ailesi olarak Çalar Saat programının ve Fox Tv’nin başarılarının devamını diliyoruz.

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

Yukarı