Buradasınız
Home > Sanatçılar > Ercan Avşar > ERCAN AVŞAR “KÜL RENGİ & BENİM ADIM HÜZÜN” SINGLE ÇALIŞMASI

ERCAN AVŞAR “KÜL RENGİ & BENİM ADIM HÜZÜN” SINGLE ÇALIŞMASI

Ercan Avşar’dan Sevgililer Günü Hediyesi “Benim Adım Hüzün“

Ercan Avşar, Sevgililer Gününde Hüzünlendirecek

 

Benim Adım Hüzün’ün klibinin yönetmenlğinii; Zülfü Livaneli’nin Veda filmine imzasını atan ünlü Alman Peter Steuger üstlendi

ercan-avsar-kul-rengi-benim-adim-huzun-single-calismasi-2

Dinleyebileceğiniz ve İndirebileceğiniz Dijital Platformlar

Son zamanların en çok dinlenen yorumcusu Ercan Avşar’dan hayranlarına sevgililer günü hediyesi. Müzik listelerinde ilk beşteki yerini koruyan Avşar, son hiti olarak adlandırdığı “Benim Adım Hüzün” adlı single çalışmasını Eflatun Müzik etiketiyle 14 Şubat 2015’de tüm dijital platformda sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.
Tüm eğlence mekanlarında şarkıları hit olan Avşar, vokallerinde Merve Özbey’in bulunduğu son çalışması ‘Benim Adım Hüzün’ün söz yazarının Kartal Cezaevi müdürü Sedat Erdoğdu olduğunu belirterek “Bu parça bir çok sürprize ve yeniliğe ev sahipliği yapıyor” dedi.
Bestesi Sinan Özşeker’e ait ‘Benim Adım Hüzün’ şarkısının yönetmenliğini ise Zülfü Livaneli’nin Veda filmine imzasını atan ünlü Alman yönetmen Peter Steuger üstlendi.

ercan-avsar-kul-rengi-benim-adim-huzun-single-calismasi-3

21 kişilik Sinema kadraj ekibi tarafından çekimleri dört günde ve on iki ayrı semtte gerçekleşen klibin yönetmeni Peter Steuger “Ercan farklı biri. Sürekli heyecanlı ve enerjisini yüksek tutmasını bilen biri. İnanıyorum ki yaptığı çalışmalar halkı tarafından sahiplenilecektir” dedi.

Daha önceki single çalışmalarında Ozan Çolakoğlu ile de çalışan Ercan Avşar, Eflatun Müzik etiketiyle 14 Şubat sevgililer gününe ‘Benim Adım Hüzün’le girdi.

ercan-avsar-kul-rengi-benim-adim-huzun-single-calismasi-4

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

Yukarı