Buradasınız
Home > Genel > HAMİT ÖZHAN’DAN “SON AŞKIM” SINGLE ÇALIŞMASI

HAMİT ÖZHAN’DAN “SON AŞKIM” SINGLE ÇALIŞMASI

Yeni bir sanatçı ” Hamit Özhan”

İlk single çalışması “Son Aşkım” sizlerle

 

Sözü ve Bestesi sanatçı’nın kendisine ait

hamit-ozhandan-son-askim-single-calismasi-2

Dinleyebileceğiniz ve İndirebileceğiniz Dijital Platformlar

1974 Doğumlu olan Hamit Özhan, Ankara Gazi Üniversitesi edebiyat bölümünden mezun oldu.Üniversite yıllarında arkadaş ortamında şarkılar söyledi,.mezun olduğu yıl bir arkadaşının ısrarı üzerine gitarla tanıştı ve o gün bu gündür gitar çalmaya devam etti..Ama gitar ve müzik üzerine hiç eğitim almadı. İlk ataması Edirne Keşan ilçesinin bir köyüne oldu.Keşan’da klavye çalan bir öğretmen arkadaşı ile, değişik mekanlarda ve düğünlerde sahne aldı. Aynı zamanda şarkı sözleri yazıp bestelemeye başladı.Öğretmenliğe devam eden Hamit Özhan’ın, Keşan’dan sonraki durağı Zonguldak Ereğlisi oldu. Özellikle yaz aylarında kafe barlarda sahne aldı.
Anadolu rock ,türkü ,pop müziği seslendirdi. Sonraki ataması, İstanbul Beyoğlu ilçesine oldu ve Kadıköy, Taksim’de mekanlarda müzik yapmaya devam etti.
Öğretmenlik ve müzik çalışmalarını bir arada götüren Hamit Özhan, bilgisayar-müzik teknolojisine merak sardı ve home studio oluşturarak çalışmalarına devam etti.
Söz-beste çalışmaları’na ağırlık veren Hamit Özhan arkadaşlarının ısrarı üzerine, ‘SON AŞKIM’ adlı bestesini kaydetti ve ilk single çalışmasını dinleyicileri ile paylaştı.

Halen Beyoğlu ilçesinde öğretmenlik yapmakta olan sanatçının kendisine ait birikmiş çok sayıda şarkısı mevcut. Yakın zamanda yeni bir single çalışmasını daha paylaşacak olan Hamit Özhan’ın ‘ SON AŞKIM’ adlı single çalışması, EFLATUN MÜZİK etiketiyle 28/Kasım/2016 tarihinde tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

Yukarı