Buradasınız
Home > Genel > ZEYNEP CASALINI’NİN DÖNÜŞÜ

ZEYNEP CASALINI’NİN DÖNÜŞÜ

Zeynep Casalini “Yas Uykusu” ile sevenleriyle buluştu

Video klibini, bir çok klipte birlikte çalıştığı başarılı yönetmen Gürcan Keltek çekti

 

Yas Uykusu’nun düzenlemesi Ozan Tügen tarafından yapıldı

zeynep-casalinini-yas uykusu-1

Dinleyebileceğiniz ve İndirebileceğiniz Dijital Platformlar

Çizgisinden ve kalitesinden yıllardır ödün vermeyen Zeynep Casalini’nin “ YAS UYKUSU “ albümü Eflatun Müzik etiketiyle sizlerle… .

Geniş bir dinleyici kitlesinin sevdiği Zeynep Casalini, Türkiye’nin en önemli kadın vokalleri arasında yer almayı başaran, yarattığı özgün stili ile tarzını her zaman koruyan Zeynep Casalini’nin 11 şarkıdan oluşan yeni albümü canlı performansı ile de sizlerle buluşacak.

Albümü alacakları bekleyen sürpriz; Zeynep Casalini’nin söz ve müziğini İlker Aydemir’le birlikte  yazdığı “Yas Uykusu” isimli şarkı. Ozan Tügen’in düzenlemesini yaptığı rock altyapılarının ustaca kullanıldığı şarkıya Gündem yaylı grubu eşlik etti. İmaj fotoğraflarını Özgür Zülal’in çektiği, Murat Aytulum ve Simay Bülbül’ün kostümlerinin kullanıldığı şarkının video klibini, bir çok klipte birlikte çalıştığı başarılı yönetmen Gürcan Keltek çekti. Albümün ikinci video klibi Ağrı’da çekilecek olan “ Savaştan” isimli parça. Zeynep Casalini klipte savaşın çirkin yüzünü anlatacak, dünya düzenini bozan savaşlara dikkat çekilecek. Albümle beraber Hayal Kahvesi, Jolly Joker ve Türkiye’nin çeşitli illerinde konser verecek olan Zeynep Casalin’nin, bu yıl gitmeyeceği yer kalmayacak.

zeynep-casalinini-yas uykusu-2

 

Zeynep Casalini’nin muhteşem dönüşü, Eflatun Müzik imzasıyla çıkacak olan “ YAS UYKUSU ” albümü 01/Nisan/2015 tarihinde tüm müzik marketlerde yerini aldı.

Zeynep Casalini – Yas Uykusu ( Açık Yara ) Sözleri

Bir İhtimaldi, Kayboldu
Yitirdim Aklımı, Hepten
Yine De Gözümde Tüten, Senden Başkası Değil
İçin Rahat Nasıl Olsa, Soru Sormaz Kimse Sana
Şimdi Bizden Ne Kaldıysa Hapsoldu Kutulara
Sarsın Zaman Haykırmadan
İçimde Sessizce Ağlayan
Öfkenden Bana Geriye Kalan; Açık Yaram
Uyanmam Lazım Bu Yas Uykusundan

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

Yukarı