Buradasınız
Home > Genel > ÖYKÜM “BENİM ÖYKÜM”

ÖYKÜM “BENİM ÖYKÜM”

Türk Müzik Kültürü üzerinde farklı bir sound

Aşka olan bağlılığı derinlerde yaşatan “Benim Öyküm”

 

Türk enstrümantellerimizin harmanlanmış bir biçimi

oykum-benim-oykum-1

Dinleyebileceğiniz ve İndirebileceğiniz Dijital Platformlar

Öyküm Akçay, 30 Haziran 1981 tarihinde Samsun’da doğdu. Üniversite eğitimini Bulgaristan’ın Plovdiv Tıp Koleji’nde FİZYOTERAPİST olarak tamamladı. Müziğe ve dansa olan tutkusu sayesinde İstanbul’a yerleşen Öyküm,

  • Yonca Evcimik Sanat Merkezi’nde Davul, R&B ve Hip-Hop dans ,
  • Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde müzikal oyunculuk ,
  • Moda Akademi Cihan Sezer Pop Müzik Okulu ve Meltem Taşkıran Şan Okulu’nda Şan, Solfej ve Pop Müzik Tarihi eğitimlerini almıştır.
  • ÖYKÜM – BENİM ÖYKÜM ( VİDEO KLİP)

 

Yapımcılığını Bordo Müzik’in üstlendiği, prodüktörlüğünü ise Erkan ADAKOĞLU’nun yaptığı ilk single albümünün klibi, Kemal BAŞBUĞ yönetmenliğinde, sözü Ümit GÜRSU’ya, bestesi Ödül ERDOĞAN’a ait çıkış şarkısı “Benim Öyküm”e çekilmiştir.

Parçanın düzenlemelerini Göksun ÇAVDAR ve Ödül ERDOĞAN üstlenmiştir.

oykum-benim-oykum-2

Aşka olan bağlılığı derinlerde yaşatan “Benim Öyküm” adlı çalışması ile Öyküm, farklı ses rengi ve yorumu ile müzik sektöründe ne kadar istekli, iddialı ve söz sahibi olmak istediğini de müzikseverlere göstermektedir.

Türk enstrümantellerimizin harmanlanmış bir biçimini sergileyerek Türk Müzik Kültürü üzerinde farklı bir sound yakalayan albümün çıkış şarkısı olan “Benim Öyküm”ü beğenilerinize sunar, göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

Yukarı